اکوافیشال

معرفی دستگاه آکوافشیال

این دستگاه یک انتخاب بسیار عالی جهت کاهش روند پیری پوست با خاصیت جوان سازی و پاکسازی پوست صورت، از بین رفتن چین و چروک ها، لیفت و از همه مهم تر خاصیت آبرسانی بسیار بالا جهت رفع دهیدراتگی پوست صورت می باشد.

این دستگاه چند منظوره دارای چند دسته (هندپیس) می باشد:

-دسته میکرودرم

– دسته ایس رولر

-دسته جذب مواد مغذی

-دسته  BIO

-ماسک LED

-دستگاه اتوی صورت اولتراسونیک

-دسته اسپری اکسیژن

-تفنگ مزوگان

-دسته آر اف  (RF)

۱_  هیدروکربن یا میکرودرم روش بسیار عالی و بی نظیر جایگزین لیزر می باشد که قابلیت لایه برداری و پاکسازی پوست با محافظت کامل از پوست صورت بدون هیچ گونه عوارض جانبی و کاملاً غیر تهاجمی می باشد. با استفاده از این هندپیس پوست جهت اکسیژن رسانی و جذب سریع مواد مغذی آماده سازی می شود.

۲_  هندپیس جذب مواد غذایی پس از لایه برداری پوست، با قابلیت افزایش جریان گردش خون به لایه های اپیدرم پوست می باشد و از پیری زودرس پوست جلوگیری می کند.

۳_  ماسک LED دارای ۷ نور می باشد. نور درمانی موجب ترمیم و بازسازی پوست، تغذیه رسانی عمیق مواد مغذی به لایه های اپیدرم پوست، رفع چین و چروک های پوستی و جلوگیری از افتادگی و شلی پوست مورد استفاده قرار می گیرد.

۴_  دسته اسپری اکسیژن قابلیت تخلیه اکسیژن با خلوص ۹۸ درصد را دارا می باشد و با استفاده از مواد غذایی کاملا تقطیر شده پوست را تغذیه خواهد کرد.

۵_  دسته RF با گرمایی که در لایه های زیرین پوست ایجاد می نماید موجب تحریک الکترونیکی با قطب های مثبت و منفی در ریز بافت های پوست می شود و در نتیجه این گرما سلول های پوست را برای تولید پروتئین کلاژن آماده می‌سازد. کلاژن سازی پوست یکی از عوامل اصلی از بین بردن و جلوگیری از بروز چین و چروک ها و خطوط پوست می باشد.

6_  هندپیس آیس رولر یا همان غلتک یخی موجب احیا، بازسازی و ترمیم پوست آسیب دیده می‌شود. از این غلتک یخی می‌توانید قبل و بعد از روش‌های درمانی مانند لیزر، IPL، میکرودرم، روش‌های درمانی میکرونیدلینگ و لوازم آرایشی بهداشتی استفاده نمایید. لیفت و سفت کردن ماهیچه های صورت از مهم ترین مزایای این دستگاه می باشد. رفع پف زیر چشم، بهبود سیاهی و تیرگی زیر چشم از مهم ترین ویژگی‌های آیس رولر می‌باشد.

۷_  دسته BIO با اثرات سینوسی با قابلیت آرامش‌بخشی، تقویت کننده، تسکین دهنده، کاهش تورم و افزایش متابولیسم پوست می باشد.

۸_  اتوی صورت یا همان دسته درمااف اولتراسونیک روش بسیار امن و غیر تهاجمی به جای عمل های جراحی پلاستیک یا لایه برداری با لیزر، پیلینگ با مواد شیمیایی، تزریق کلاژن و بوتاکس و سایر روش های درمانی تهاجمی جهت لیفت و جوان سازی پوست می‌باشد. جذب سریع مواد مغذی در دستگاه آکوفشیال از مهم‌ترین مزایای درمانی این دستگاه می باشد.

۹_  تفنگ مزوگان یکی از اصلی ترین دسته های دستگاه آکوافشیال می باشد که جهت صرفه جویی در هزینه متخصصان پوست به دستگاه اضافه شده است که وظیفه اصلی این تفنگ تزریق و جذب سریع مواد مغذی و آبرسان به لایه های اپیدرم پوست می باشد. این تفنگ بدون هیچ گونه درد و خونریزی و عوارض جانبی موجب پر شدن پوست و رفع خطوط و چین و چروک های پوست خواهد شد.

خلاصه عملکرد های دستگاه آکوافشیال

۱. جوانسازی و جلوگیری از روند پیری پوست

۲. افزایش کلاژن سازی و الاستین در پوست

۳. جذب بهتر مواد مغذی

۴. از بین بردن سلول های مرده و تولید سلول‌های جدید برای پوست

۵. درخشندگی و سفید کنندگی پوست

۶. رفع چین و چروک و خطوط روی سطح پوست

۷. از بین بردن جوش های سرسیاه، لکه ها و رنگدانه های پوستی

لازم به ذکر است تنها عارضه این دستگاه کمی التهاب و قرمزی پوست پس از استفاده از قسمت مکنده میکرودرم این دستگاه می باشد که پس از چند روز از بین خواهد رفت.